HAKKIMIZDA

  SORTİM MÜHENDİSLİK ELEKTRİK  İNŞ.TAAH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. kurulduğundan itibaren ana faaliyet alanı olarak tesis, elektrik, elektronik, bina tesisatları konularında bir çok endüstriyel tesis, ofis binası, otel, oto yol, spor tesisleri, eğitim ve öğretim binası ve hastane inşaatlarının temelden çatıya her alanda zayıf akım, kuvvetli akım, orta ve yüksek gerilim konularında çalışmalar yapan kapsamlı projeler bitiren başarılı bir firmayız.

Özellikle ülkemizde ekonomik yapının büyümesi, özkaynak çeşitliliği, yatırımcı desteklerinden dolayı, sanayi kuruluşaların, orta ölçekli yatırımcıların ve yabancı sermayenin öğretim tesisleri inşaa edilmektedir. Ülkemizde mevcut olan sanayi bölgelerine her geçen zaman bir yenisi eklenmekte bu da enerji ve enerji sistemi ihtiyaçlarını doğurmaktadır. Sanayi kuruluşları kadar konut piyasasında her gün yeni bir projeye ev sahipliği yapmaktadır. Bunun yanında alış-veriş merkezleri, iş merkezleri, toplu konutlar, yüksek katlı kompleks yapılar inşaa edilmektedir.

  SORTİM MÜHENDİSLİK ELEKTRİK  İNŞ.TAAH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  olarak sağlam temeller üzerine kurduğu yapılanması ile önce kalite esaslarına göre doğru ve ekonomik fikirler üreterek müşterilerin ihtiyaç duyduğu uygulamaları çözüm ortağı olarak gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. Firma olarak bu öğretim ve gelişim çarkının içinde yer alarak bu çarkın dönüşünü hızlandıran en önemli firmalardan biri olmayı hedefliyoruz. Firmamız faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, sektörde prensiplerinden ve kaliteden ödün vermeden, en önemlisi  çalışan personelin can güvenliğini göz önünde bulundurarak, müşteri memnuniyetini dikkate alarak, değişen teknolojiye uyum sağlayarak ve sürekli gelişimi ilke edinerek öncü olmayı, daha çok çalışarak hedeflerine doğru ulaşmayı hedeflemektedir. Bu hedeflere ulaşabilmek ve sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yolunda atmış olduğumuz adımların etkili sonuçlar vermesi sonucu büyüyen bir firma olarak sektördeki yerimizi daha iyiye ulaştırabilmek adına müşteri memnuyetinin bilincinde olarak müşteri odaklı çalışmalarımızı daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmaktayız ve hizmetinizdeyiz.